DUBALI BAYRAK

Dubalı bayrağın bilinen başka isimleri vardır. Yelken bayrağı, reklam bayrağı, olta bayrağı, plaj bayrağı gibi isimler de verilmiştir. Ancak en sık kullanılanı ise dubalı bayraktır. Dubalı bayrak adını alt kısmında bulunan ve yere sağlam şekilde sabitlenmesini sağlayan ağırlık olduğu için almıştır. Dubalı bayrakların pek çok kullanım alanı bulunmaktadır. Dubalı bayraklar mağazalarda, dükkanlarda, ofislerde, emlakçılar da, benzin istasyonlarında, kuaförler, toplantı salonlarında, seminerlerde, fuar alanlarında kullanılmaktadır. Bunların yanı sıra ise restoranlarda, açılış törenleri mekanlarında, fabrikalarda, plajlarda, iletişim merkezlerinde ve daha pek çok yerde kullanılmaktadır. Ürün çeşitliliğimiz bir hayli fazladır. Sizlerde reklamınızı yapmak için bizlere ulaşabilir, geniş ürün yelpazemizi inceleyerek karar verebilirsiniz. Hem ürünler hakkında detaylı bilgi almak hem de fiyat bilgisi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Dubalı Bayrak Fiyatları

Dubalı bayrakların çok fazla renk, desen ve baskı seçeneği bulunmaktadır. Çeşitlilik her nasıl ki fazla ise fiyatta değişkendir. Dubalı bayrağın boyutu, kullanılan kumaşın markası ve kalitesi, baskının kalitesi ve boyutu gibi etkenlere bağlı olarak fiyat değişmektedir. Üretilen dubalı bayrakların kaliteleri ve kullanılan malzemeleri müşteriye göre ayarlanmaktadır. 1. kalite demir direk ile üretilen dubalı bayraklar olduğu gibi 2. kalite demir ile direği üretilen dubalı bayraklarda vardır. Aynı zamanda bazı dubalı bayrakların direkleri alüminyum malzemeden bazılarının kromdan üretilmektedir. Üretilen malzeme farklılaştığında fiyatta değişmektedir. Direğin boyutu ve kullanılan malzemeye göre fiyat değiştiği gibi aynı zamanda bayrağın boyutuna göre de değişebilmektedir. Dubalı bayrak fiyatları, bayrağın boyutuna, direğin kalitesine ve kullanılan malzemenin türüne göre değişmektedir. Dubalı bayrak konusunda firmamız müşterilerine en iyi fiyatı en iyi kalite ile sunmaktadır.

Dubalı Bayrak Ölçüleri

 75*250 cm bayrak boyutları olduğu gibi aynı zamanda 75*300cm, 100*250cm, 100*400cm, 115*255cm bayrak boyutları da mevcuttur. Bunların yanı sıra ise özel üretim bayrak boyutları da bulunmaktadır. Dubalı bayrak ölçülerinde bayrakların boyutu değiştiği gibi aynı zamanda direk boyutu da farklılık göstermektedir. Dubalı bayrakların direkleri farklı malzemeler ile üretilebildiği gibi istenilen boyutlarda da üretilebilmektedir. 300cm dubalı bayrak direk ölçüleri olduğu gibi aynı zamanda 350cm, 400cm ve 500cm ölçülerinde dubalı bayrak direkleri de üretilmektedir. Tüm bunların yanı sıra ise özel üretim bayrak direkleri de yapılmaktadır. Dubalı bayrak ölçüleri müşterilerimizin isteği üzerine üretilmektedir. Bizlere ulaşarak hem ürünlerimizi inceleyebilir hem de ölçü verebilirsiniz.

Dubalı Bayraklar

Ofisler, mağazalar, eczaneler, petrol ofisleri, restoranlar, emlakçılar, ofisler, fabrikalar ve daha pek çok reklama ihtiyaç duyan firma, şirket, işyeri dubalı bayrak kullanma zorunluluğu hissetmektedir. İşyerleri reklamını gösterebilmek, reklamını yapabilmek için dubalı bayrakları tercih etmektedir. Ancak dubalı bayrak aldığınız firmayı iyi seçmelisiniz. Kaliteli malzeme kullanarak bayrak direği yapan, bayrağı en iyi su geçirmez ve kaliteli kumaş ile üreten firmaları tercih etmelisiniz. Kullanılan malzemeler kalitesiz olursa bayrağın rengi bir süre sonra solmaya başlayacaktır. Aynı zamanda kalitesiz olarak üretilen dubalı bayrakların baskıları kısa sürede silinmeye başlamakta ve bayrak direği paslanmaktadır. Bu yüzden bayrağınızı alacağınız, sipariş vereceğiniz firmayı iyi seçmeli ve tanımalısınız. Dubalı bayrak almak isteyenler bizi tercih ederek kaliteli hizmetin keyfini çıkarabilirler. İstediğiniz boyutta, istediğiniz renkte ve istediğiniz baskıyı kısa sürede yaparak sizlere teslim etmekteyiz. Hızlı üretim, hızlı teslim ile sizlere kaliteli ve güvenli bir hizmet sunmaktayız. Bizlere iletişim bilgilerimizden ulaşabilir ve gerekli hizmet ve desteği alabilirsiniz. Bayrak üretiminde adını duyurmuş olan firmamız müşterilerine daha iyi, daha güvenilir ve kaliteli hizmet sunabilmek için var gücüyle çalışmaktadır. 

Profesyonel Bayrak Hizmeti Sunuyoruz

Sizlere Profesyonel Hizmet Sağlamak İçin Haftanın 6 Günü Çalışıyoruz!

Hemen Arayın

+90 545 515 52 44