KÜÇÜK TÜRK BAYRAĞI

Küçük Türk bayrağı genellikle milli bayram ve özel günlerde tüm Türk vatandaşlarının evlerinin balkon ve pencerelerine gururla astığı bir bayrak çeşididir. Firmamız tarafından diğer tüm bayrak ve flama çeşitlerinde olduğu gibi en kaliteli malzemelerden üretilen bayraklar, uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla sunulmaktadır. Ülkemizin özel günlerinde her yeri bir gelincik tarlası gibi süsleyen bayraklarımız, insanlarımızın aidiyet duygusunu güçlendirmek bakımından sön derece önemli bir işleve sahiptir.

 • Ev ve işyerleri,
 • Alan süslemeleri
 • Kamu ve özel kurumlar,
 • Okullar,
 • Halka açık alanlar,
 • Milli spor müsabakaları,
 • Toplantı ve mitingler,

Küçük Türk bayrağının en fazla kullanıldığı yerler arasındadır. Kolay taşınabilir ve rahat asılabilir özelliklere sahip olması sebebiyle her Türk vatandaşının kullanımına uygundur.

Küçük Türk bayrağı büyük kalabalıklar halinde yapılan alan konuşmaları ve mitinglerde kalabalığın coşkusunun daha da artmasında ve milli duyguların en üst seviyeye taşınmasında önemli bir unsurdur. Futbol müsabakaları başta olmak üzere milli müsabakalarda oluşturulan koreografilerin ana unsuru olan küçük Türk bayrakları, firmamızın uzman tasarımcıları tarafından özenle dizayn edilerek, ileri teknoloji ürünü baskı makinelerinde üretilmektedir. İmalatında alpaka, saten ve raşel kumaşlar kullanılan bayraklar, isteğe göre sopaya takılacak veya ip takılarak kolayca asılacak şekilde üretilmektedir. Firmamız tarafından büyük bir özenle üretilen Türk bayrakları, Türkiye’nin dört bir yanına hızlı kargo teslimatıyla gönderilmektedir.

Küçük Türk Bayrağı Fiyatları

Küçük Türk bayrağı fiyatlarını belirlemekteki en önemli kıstas sipariş edilen bayrak sayısıdır. Firmamız, belli bir sayı kotasının üzerindeki bayrak siparişlerinde oldukça önemli miktarlarda indirim uygulayarak bayrak taleplerini karşılamaktadır. Fiyatın belirlenmesinde etken olan diğer unsurlar ise, kullanılacak olan kumaşın cinsi ve bayrağın ebatları olmaktadır. Firmamız tarafından üretilen küçük Türk bayrağı modelleri arasında yer alan ürünler,

 • Araç bayrakları,
 • Klasik duvar bayrakları,
 • Sallama bayrakları,
 • İpe dizili bayraklar,
 • Süsleme amaçlı kâğıt bayraklar
 • İpe dizili şekilde hazırlanmış üçgen vinil bayraklar

Firmamız tarafından kullanım alanı ve amaca göre üretilen bayraklar arasında yer almaktadır. Kalite ve işçilikten ödün vermeden imal edilen bayraklarımız, sektördeki en uygun fiyat ve ödeme koşullarına sahiptir.

Küçük Türk Bayrağı Nereden Satın Alınır?

Küçük Türk bayrağı imalat ve satışı yapan birçok firma internet üzerinden tanıtım ve sipariş alma yöntemiyle çalışmaktadır. Nüfusun neredeyse % 70 oranında internet kullanıcısı olması ulaşılabilirliği kolaylaştırdığı gibi, ürün siparişi verecek ihtiyaç sahiplerinin farklı firmaları kıyaslamasına imkân sağlamaktadır. Bu şekilde oluşan rekabet sayesinde müşteri çok daha uygun fiyatlarla ürün siparişi verebilmektedir. Fakat her sektörde olduğu gibi bayrak satışı imalat sektöründe de düşük kaliteli malzemeden imal edilen ürünler müşteri mağduriyetine sebep olmaktadır. Firmamız uzun yıllardan beri sektördeki tecrübe ve bilgi birikimiyle, en kaliteli ürünleri müşteri kullanımına sunmayı ilke edinmiştir. Kurumsal bir firma olmanın gereği olarak % 100 müşteri memnuniyeti ana prensibimiz ve vazgeçilmez ilkemizdir.

Küçük Türk bayrağı imalatında kullandığımız modern tasarım araçlarımız ve ileri teknoloji ürünü dijital baskı makinelerimizle profesyonel hizmetler veriyoruz. İstenilen süre içerisinde, talep edilen sayıdaki ürünleri en yüksek kalite malzemeyle üreterek en uygun fiyatlarla kullanıcıların hizmetine sunuyoruz. Onlarca farklı ürün çeşidinden oluşmaktadır. İnternet sitemizden veya iletişim numaralarımızdan firmamıza ulaşarak talep edeceğinin ürün hakkında tüm bilgileri alabilirsiniz.

Profesyonel Bayrak Hizmeti Sunuyoruz

Sizlere Profesyonel Hizmet Sağlamak İçin Haftanın 6 Günü Çalışıyoruz!

Hemen Arayın

+90 545 515 52 44