Kayı Bayrağı

Kayı bayrağı Oğuzların Bozok kolundan bir boya aittir. Osmanlı hanedanını meydana getiren boy olması sebebiyle Türk dünyasında büyük öneme sahiptir. ‘’ IYI’’ şeklinde yazılan bir sembolün yer aldığı bayrak, mavi renk üzerinde sembolle tamamlanan bir tasarıma sahiptir. Üzerindeki IYI harfleri kuvvet ve kudret sahibi anlamını taşımaktadır. Geçmişe duyulan saygı gereği birçok platformda yer alan kayı bayrakları, toplumumuzun aidiyet duygularını belirtmek amacıyla her yerde büyük bir onurla kullanılmaktadır. Firmamız tarafından büyük bir titizlikle üretilen kayı bayrakları, en uygun fiyatlar ve kaliteli malzemeler içeren avantajlarla kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Türk soyunu yaşatmak isteyen her yaştan kadın-erkeğin sahip olması gereken kayı bayrağı, firmamız tarafından ülkenin dört bir yanına kargo ile gönderilmektedir.

Kayı bayrağı kullanmak, tarihimize ne kadar fazla sahip çıktığımızın yanı sıra, Türklüğü meydana getiren soyların dünyadaki diğer fertlerine moral vermek açısından da büyük önem taşımaktadır.  Günümüzde birçok farklı amaçla oluşmuş kitleler tarafından kullanılan kayı bayrakları,

  • Spor müsabakaları,
  • Siyasi parti mitingleri,
  • Uluslararası tarih ve kültür sempozyumları,
  • Fuar alanları,
  • Yabancı misyon ağırlama ve uğurlama törenleri,

Gibi birçok farklı yerde kullanılmaktadır. Firmamız tarafından dijital kumaş baskı tekniğiyle üretilen kayı bayrağı modelleri, tarihimize verdiğimiz öneme binaen fotoğraf kalitesinde imal edilmektedir. En kaliteli kumaşlar kullanılarak üretilen kayı bayrağı modellerinde, alpaka, saten ve raşel kumaş çeşitleri kullanılmaktadır.

Kayı Bayrağı Fiyatları

Kayı bayrağı fiyatları, firmamız tarafından imal edilen diğer tüm ürünler gibi uygun fiyat ve cazip ödeme imkânlarına sahiptir. Ürünün bedelini belirlemek için,

  • Sipariş adedi,
  • Bayrağın ebatları,
  • İmalatta kullanılacak kumaşın cinsi

Büyük önem arz etmektedir. Toplu siparişlerde kampanya fiyatlarıyla teslimat yapan firmamız, yurdun dört bir yanına yapılan teslimatlarda hızlı kargo yöntemini kullanmaktadır. Firmamız tarafından üretilen kayı bayrakları kullandığımız kaliteli kumaş sebebiyle solmaz, renk değiştirmez ve yıkanabilir özelliklere sahiptir. Her türlü mevsim şartlarına dayanıklı bir şekilde üretilen bayraklar, yağmur, rüzgâr ve güneşe dayanıklıdır. Asılarak kullanılan modelleri dışında sopalara takılarak kullanılan sallama bayrak modelleri de büyük ilgi görmektedir.

Kayı Bayrağı Satın Al

Kayı bayrağı çok nadir olsa da bazı tekstil ürünü satılan mağazalar ve gezici bayrak satıcılarından temin edilebilmektedir. Fakat toplu imalat yapan firmamızın kalite ve fiyat farkına bakıldığında önemli farklılıklar görülmektedir. Firmamız bayrak ve yan ürünleri konusunda kurumsallaşmış ve profesyonel yöntemlerle yüksek kalitede ürün imal etmektedir. Alelade kumaşlardan kalitesiz baskı makineleriyle imal edilen ürünlerin kullanım ömrü çok kısa olmasının yanı sıra, görünüm olarak da önemli farklılıklar göze çarpmaktadır. Bu sebeple tarihimizin çok önemli sembolleri arasında yer alan kayı bayrakları, şanına yakışır şekilde imal edilen yerlerden satın alınmalıdır. Firmamız ülkemizin tüm özel sembol ve bayraklarına gösterdiği özel hassasiyetle, kaliteden ödün vermeyen anlayışı en önemli ilke olarak benimsemiştir.

Kayı Bayrağı Ölçüleri

Kayı bayrağı kullanım amacına ve kullanılacağı alanın özelliklerine göre farklı ebatlarda üretilmektedir. Müşteri taleplerine göre şekillendirilen ebatlar standart bayrak ölçülerinde imal edilmektedir. Firmamıza sipariş başvurusu yapmak için internet sitemizden, sosyal medya hesaplarımızdan ve iletişim numaralarından bize ulaşarak kalite ve fiyat avantajlarımızdan faydalanabilirsiniz.

Profesyonel Bayrak Hizmeti Sunuyoruz

Sizlere Profesyonel Hizmet Sağlamak İçin Haftanın 6 Günü Çalışıyoruz!

Hemen Arayın

+90 545 515 52 44