SATEN MASA BAYRAĞI

Masa bayrak modelleri içerisinde yer saten masa bayrağı iç mekânlarda kullanılır. Genellikle serigrafi ya da transfer baskı tekniği ile bayrak yüzleri basılma işlemi yapılır. Tek yüzü parlak bir kumaştan üretilmiş olup arka yüzü mattır. Saten masa bayrak modelleri yıkanmaya elverişli değildir bu sebeple kesinlikle yıkanmamalıdır. Çünkü ürün yapısı floş iplikten mamulüdür. Dikişli teknikle imla edilir ve çift katlı bayraklarda kullanılır. Güneşten solmayan boya ile baskısı yapılır. Masa bayrağı ebatı 15x22,5 cm ölçüsüne sahiptir. Firmamız saten masa bayrağı üretiminde 100 cm genişliğinde kumaş kullanılır. Saten kumaş kullanımı sayesinde dış görünümü muazzam bir ayrıntıya sahip olur.

Bütün alanlarında kullanılan bir mobilya aksesuar türüdür. Tanıtımı yapılan ürün üstün kalitesi ile öne çıkan bir üründür. Özel bir tasarıma sahiptir ve uzun yıllar kullanmak için ideal bir üründür, kullanımı ve taşınması kolaydır. Rahat eğme mekanizmasına sahiptir. Gönül rahatlığı ile satın alabileceğiniz bir üründür. Sağlık açısından hiçbir zararı yoktur. Aksine insan sağlığına dikkat edilerek üretilmiştir.

Saten Masa Bayrağı Özellikleri

Saten masa bayrağı yapımında kullanılan saten kumaş kaygan yüzeyli, naif dokunuşlu, parlak düz kumaş yapısına sahiptir. Ürün yapımında kullanılan bu kumaş sayesinde bayrak modeli daha canlı görünüm kazanmıştır. Buna ilaveten müşterilerin ilgisini ve beğenisini kendi üzerinde toplayan bir ürün olarak masa bayrak modelleri arasında kendi dokunulmaz yerini almıştır. Yapım aşamasında kullanılan kumaş türünün özellikleri de şöyledir: Saten kumaş, kat kat etek görünümü kazandırmaya müsait bir kumaş türü değildir. Bu tür bir model için organize kumaş kullanılmalıdır. Saten kumaşın ince yapısı olmasına rağmen opak olmasından ötürü iç kısmı göstermez. Saten kumaşlar kalınlıklarına ve parlaklıklarına göre ayırt edilebilme özelliğine sahiptir. Aşırı ince saten kumaş düzgün durmaz bu sebeple de tok bir görünüm kazandırmak için kalın saten kumaş tercih edilmelidir. Saten masa bayrağı yapımında da doygun görüntü için kalın saten kumaş tercih edilir. Saten

Saten Masa Bayrağı Ölçüleri

Saten masa bayrağı, Türk Bayrağı standardı için özel imal edilen bir üründür. Özel firma ve gönder bayraklarında da kullanımı ideal olandır. Arkasına net geçirme özelliğine sahip olup aşındırmaya ve dişerse aplikasyon baskı tekniği ile imal edilir. Mat görünümlü, atkı ve çözgü ipliği kesik elyaf polyester iplikten imal edilir. Saten masa bayrağının net ağırlığı 170 gramdır ve atkı tel sayısı 15, çözgü tel sayısı 18’dir. Atkı mukavemeti 100 kgf, çözgü mukavemeti 120 kgf’dir. Kenarları sıcak kesime sahiptir ve transfer, serigrafi baskıya uygundur. TSE standartlarına uygun nitelikli olan Saten masa bayrağı kullanımı hususunda da sizlere istenilen görüntüyü sağlar.

Saten masa bayrağı ile beraber 1 adet masa bayrak direği gönderilir. Masa bayrak direğinin boy ölçüsü 35 cm’dir ve malzemesi elastik krom kaplamadır. Siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için haftanın 6 günü çalışarak hizmet vermekteyiz. Sizler de profesyonel bayrak hizmeti almak için firmamıza başvurabilirsiniz.

Saten Masa Bayrağı Yapan Firmalar

Saten masa bayrağı şık görüntüsü ve malzeme yapısı itibariyle kullanıcıların beğenisini alan bir ürün olarak taşınmasının kolaylığı ile bireyde enerji tasarrufu sağlar. Firmamız birey sağlığını düşünen önemini vurgulayan bir kurumdur. Müşterilerimiz velinimetimiz misyonunu benimseyerek ilerleyen firmamız, gün geçtikçe çalışma performansını artırmıştır. Aynı döngüselliği çalışanlarına aktararak onların da misyonlu çalışmalarını sağlamış olup her çalışanımızı istekli iş yapmasına teşvik ettik. 

Profesyonel Bayrak Hizmeti Sunuyoruz

Sizlere Profesyonel Hizmet Sağlamak İçin Haftanın 6 Günü Çalışıyoruz!

Hemen Arayın

+90 545 515 52 44