L MASA BAYRAĞI

Masa bayrakları resmi ve özel kurumlar için büyük önem taşır. Özellikle yapılan toplantılarda masa bayrakları önemli bir yer tutar. Resmi kurumlarda genellikle bulunan makamın temsili için yer verilirken özel kuruluşlarda ise kurumun markasını öne çıkartmak için kullanılır. Bu sebeple de genellikle özel kurumlar için üretilen masa bayraklarında kuruluşların logoları ya da çalışma prensiplerini içeren sloganları yer alır. L tipi masa bayrakları çoğu zaman makamı temsil etmek için masaların üst kısmında durur. Bayrağın direk kısmı genellikle krom maddesinden üretilir.

L Masa Bayrağı Fiyatları

L masa bayrağı yapımında farklı çeşitlerde kumaş türleri kullanılır. Ayrıca bayrağın büyüklüğü de çeşitlilik göstermektedir. Bu sebeple L masa bayrağı fiyatı ürün çeşidine göre çok farklı olabilmektedir. Çünkü masa bayrağının fiyatı kumaş türüne ve bayrağın büyüklüğüne bağlı olarak değişir. Firmamızda bayrak üretimi genellikle birinci kalite saten kumaşlarla üretilir. Bunun yanı sıra müşterinin isteğine bağlı olarak triko ya da polyester kumaşla da üretim yapılabilir. Üretim aşamasında hangi kumaş türü tercih edilirse edilsin firmamızda tüm kumaş türleri en yüksek kaliteye sahiptir. Bayrağın tasarımında kumaşın üzerine genellikle en yüksek kalitede mürekkepler kullanılarak dijital baskı yapılmaktadır. Ürünlerimizin kalitesi piyasadaki diğer ürünlere oranda çok yüksek olmasına rağmen fiyat açısından oldukça avantajlı yapıdadır. Firma olarak amacımız müşteri için en uygun hizmeti yine müşteri için en avantajlı şekilde sunmaktır. Bu sebeple firmamız üretilen L masa bayrağı fiyatları oldukça avantajlı yapıdadır.

L Masa Bayrağı Ölçüleri

 L masa bayrağı ölçülerini bir bayrağın bir de bayrak direğinin uzunluğu belirlemektedir. Resmi kurumlarda kullanılacak olan bayrakların ölçüleri yasalar gereği belirlenmiştir. Bu sebeple resmi kurumlar için üretim yapılırken yasalarla belirtilen ölçüler dikkate alınır. Bu ölçülere göre masa bayrağı direkleri genellikle 15 cm olmaktadır. Özel kurumlar ve şirketler için üretim yapılırken bu ölçüler kurumun isteğine göre değiştirilebileceği gibi resmi kurumlarda kullanılan ölçülere göre de üretim yapılabilir. Bu tamamen müşterinin isteğine bağlıdır. Biz her iki durum içinde en kaliteli şekilde üretimimizi gerçekleştirmekteyiz. Üretim aşamasının tüm evreleri uzman çalışanlarımız tarafından sıkı bir şekilde kontrol edilir. Uzmanlar bayrakların doğru boyutta olduğundan ve baskının kaliteli bir şekilde yapıldığından emin olmadan üretimi onaylamazlar. Böylece ürünlerin üretimi müşterinin istediği şekilde gerçekleştirilirken herhangi bir sorunla karşılaşılmaz.

L Masa Bayrağı Yapan Firmalar

Masa bayrağı üretimi önemli bir iştir bunu düşünerek hizmet vermeye devam ediyoruz. Üretim aşamasında dikkat edilmesi gereken pek çok husus bulunmaktadır. Bu sebeple de üretim aşamasının her anı uzman kişilerce denetlenmeli ürünler kontrol edilmeden müşteriye teslim edilmez. Bayrakların üretiminde doğru ve kaliteli kumaş seçilerek aynı zamanda da uzun süre kalıcı özelliğe sahip olan kaliteli mürekkepler kullanılmalıdır. Üretim doğru şekilde yapılmadığı takdirde ürünlerde de istenilen süreç elde edilemeyecektir.

Piyasada bayrak üretimi alanında faaliyet yapan pek çok farklı firma bulunmaktadır. Ancak bu firmaların pek çoğu üretim aşamasında gerekli işlemleri doğru şekilde gerçekleştiremediği için müşteriyi de mağdur edebiliyor. Firmamız bu alanda faaliyet gösteren çok kaliteli bir firmadır. Bizim için müşteri memnuniyeti ilk plandadır. Bu sebeple de ürünlerimizi en iyi şekilde üretmekteyiz. Piyasadaki diğer ürünler ile karşılaştırıldığında  en iyi olmayı başaran firmalardan bir tanesi olma özelliği taşıyoruz. Ürünlerimizin kalitesi oldukça yüksektir. Bayrak üretimi için bize güvenebilirsiniz. Ürünlerinizi hem hızlı hem de kaliteli bir şekilde hazırlamaktayız. Siparişlerinizi teslim aldığınızda ne kadar doğru bir karar verdiğinizi anlayacaksınız.

Profesyonel Bayrak Hizmeti Sunuyoruz

Sizlere Profesyonel Hizmet Sağlamak İçin Haftanın 6 Günü Çalışıyoruz!

Hemen Arayın

+90 545 515 52 44