TELALI MAKAM BAYRAĞI

Makam odalarının vazgeçilmez ürünler arasında yer alan Telalı makam bayrağı kalitede birinci sınıf kumaşlardan imal edilmektedir. Telalı makam bayrağı ve flaması 100x150cm ebatında olmasının yanı sıra uzun yıllar kullanabileceğiniz bir ürünümüzdür. Telalı bayrak ürünlerinde malzeme içeriği ve görsel duruş açısından kurumsal firmalar tarafından tercih edilmektedir.

Kaliteye önem veren siz değerli müşterilerimiz için 1 yıl garanti kapsamı vermekteyiz. Klasik makam bayrağı ürünlerinin yerine saçaklı (simli) ve saçaksız ( simsiz) olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Kamu kurum ve kuruluşlarında yer alan Telalı makam bayrağı ürünleri ile raşel – alpaka kumaş türlerinden üretimleri gerçekleştirilmektedir.

Telalı Makam Bayrağı Fiyatları

1.sınıf saten kumaş kullanılmasının yanında dijital tekstil makinesi ile baskı yapılmaktadır. Işığa, suya ve yıkamaya karşı kumaş hassasiyeti olmasının yanında ısı ve sıcak kesim gerçekleştirilmektedir. Telalı  makam bayrağı fiyatları diğer bayrak türlerine oldukça uygundur. Genellikle ofislerde makam koltuklarının arkasında durmaktadır. Herhangi bir şekilde bayrak ürünlerimizde solma, boya akması gibi sorunlar ile karşılaşmazsınız.

Paket olarak sizlere gönderilen Telalı makam bayrağı ürünlerimizi gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Makam bayrağı ürünlerimiz için aklınıza takılan soruların oluşması durumunda bizlere iletişim adreslerinden ulaşabilirsiniz.

Profesyonel Bayrak Hizmeti Sunuyoruz

Sizlere Profesyonel Hizmet Sağlamak İçin Haftanın 6 Günü Çalışıyoruz!

Hemen Arayın

+90 545 515 52 44