SAÇAKLI MAKAM BAYRAĞI

Saçaklı makam bayrağı genellikle resmi kurumlar tarafından kullanılmaktadır. Oldukça ihtişamlı bir yapıya sahiptir. Telalı ya da telasız olarak iki farklı şekilde üretilmektedir. Ayrıca bayrak sade şekilde ya da direğiyle birlikte satın alınabilmektedir. Eğer sade bayrak siparişi verilir ise bayrağın yanında direğe asmak için ipi de teslim edilir. Eğer bayrak direği ile birlikte teslim alınmak istenirse direği krom ya da altı kaplama şeklinde üretmekteyiz. Müşteri istediği rengi sipariş sırasında kendisi seçebilmektedir. Yine müşterinin isteğine bağlı olarak bayrağın kenarları saçaksız ya da sarı sim saçaklı olarak üretilebilmektedir.

Saçaklı Makam Bayrağı Fiyatları

Saçaklı makam bayrağının ölçüsü genellikle 100 ile 150 cm ebatlarında yapılmaktadır. Bu sebeple saçaklı makam bayrağı fiyatları bayrağın ölçüsüne bağlı değildir. Bayrağın fiyatını belirleyen en önemli etkenlerden birisi sim saçaklı olup olmaması ve bayrağın üretiminde kullanılacak olan kumaşın cinsidir. Saçaklı makam bayrağı fiyatları kumaşın kalitesine göre farklılık göstermektedir. Biz firma olarak genellikle üretimde parlak saten kumaş kullanmaktayız. Üretimde kullanılan kumaş kırışmayan ve katlanmayıp, tok duran bir özelliğe sahiptir. Ayrıca kumaşın iç kısmı kalın dokuma şeklinde hazırlanmaktadır. Bu sebeple hiç ütüleme gerektirmez ve uzun bir süre hoş bir şekilde durur. Kullandığımız kaliteli kumaş sebebiyle ürünümüzü yıpranmadan uzun bir zaman boyunca kullanacağınızın garantisini veriyoruz. Ayrıca bayrağın fiyatı sade ya da direkli istenmesine bağlı olarak da değişmektedir. Doğal olarak direkle birlikte verilen siparişlerin fiyatları sade bayrak siparişlerine oranla biraz daha yüksek olmaktadır. Ayrıca direğin krom ya da altın rengi kaplama olması da ürünün fiyatını etkilemektedir. Altın rengi kaplama direkler krom direklere göre daha yüksek fiyata sahiptir.

Saçaklı Makam Bayrağı Ölçüleri

Saçaklı makam bayrağı genellikle resmi kurumlar tarafından kullanıldığı için sabit bir ölçüye sahiptir Bayrağın ölçüsü 100 ile 150 cm şeklinde üretilmektedir. Bayrağın direğinin ölçüsü ise 223 cm şeklinde olmaktadır. Üretim aşamasında bayrakların ölçü işlemlerini firmamızın uzman çalışanları denetlemektedir. Üretimi yapılan her bayrağın ölçüsü müşteriye vaat edilen şekilde hazırlanmaktadır. Üretimde kesim aşamasında herhangi bir aksilik yaşanmaz. Bayrakların kesimi yapılmadan önce ölçüler doğru şekilde alınarak bayrakların kesimi de tam olması gereken ölçüde yapılır. Bayrağın kesimi düz bir şekilde yapılır. Bayrakların boyutları simetrik şekilde hazırlanır. Böylece çok daha hoş bir görünüm oluştururlar. Bayrakların kenarında ise asla kesim hatası yapılmaz. Bu konuda oldukça dikkatli davranıyoruz.

Saçaklı Masa Bayrağı Yapan Firmalar

Piyasada saçaklı masa bayrağı yapan firma sayısı oldukça fazladır. Biz de bu firmalarda birisiyiz. Ancak bizim kalite ve müşteri memnuniyeti anlayışımız diğer firmaların anlayışlarına göre oldukça farklıdır. Biz kaliteyi en ön planda tutuyoruz. Ürettiğimiz her bayrak bizim için çok önemli bir yere sahip. Bayraklarımızın yıpranma yaşamadan uzun yıllar boyunca aynı ilk günkü üretim kalitesinde kullanılmasını istiyoruz. Bu sebeple de üretim aşamasında hiç bir masraftan kaçınmadan en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Kumaşlarımızın hepsi birinci kalite özelliğe sahip kumaşlar. Bayraklarla birlikte teslim ettiğimiz bayrak direklerinin de aynı kalitede olmasına özen gösteriyoruz. Müşteri siparişi verirken kendisini dikkatli bir şekilde dinliyor ve siparişleri tam istediği şekilde hazırlıyoruz. Saçaklı makam bayrağı yapan firmalarla kalite konusunda yarıştığımız gibi fiyat konusunda da yarışıyoruz. Bu firmalar arasın da en uygun fiyat seçeneğini yine biz sunuyoruz. Bizimle çalıştığınız için hiç pişmanlık duymayacağınızı ve ürünlerimizden memnun kalacağınızı garanti ediyoruz. Çünkü firmamız üretimde her daim kaliteyi ön planda tutar.

Profesyonel Bayrak Hizmeti Sunuyoruz

Sizlere Profesyonel Hizmet Sağlamak İçin Haftanın 6 Günü Çalışıyoruz!

Hemen Arayın

+90 545 515 52 44