MAKAM BAYRAK DİREĞİ

Makam bayrak direği ve makam bayrak direkleri farklı ölçülerde ve boyutlarda üretilmektedir. Bayrağın türüne ve makamın türüne göre bayrak direkleri değişebilmektedir. Makam bayrak direkleri Atatürk köşelerinde, odalarda, makamların girişlerinde, binaların girişlerinde kullanılmaya uygundur. Krom malzemeden üretilen makam direkleri odluğu gibi aynı zamanda pirinç malzemeden üretilen direklerde vardır. Direk, diplik ve ay yıldız olmak üzere genellikle 3 ayrı parçadan ve bölümden oluşmaktadır. Salonların, Atatürk köşelerine koyulan makam bayrak direkleri olduğu gibi birde masa bayrak direkleri de bulunmaktadır. Bunlar diğerlerine göre daha küçüktür. Çeşitli makam bayrak direği modelleri için bizleri tercih edebilirsiniz. Firma olarak her türlü malzeme ve özelliğe sahip makam bayrak direkleri bulunmaktadır.

Makam Bayrak Direği Fiyatları

Makam bayrağı direklerinin fiyatları da birbirinden farklıdır. Kullanılan malzeme, işçilik, makam direğinin uzunluğu gibi özellikleri, ürünün kalitesi fiyatı değiştirmektedir. Pirinç malzemeden üretilen makam bayrak direkleri, kromlara göre daha fiyatlıdır. Ancak gösterişli bir makam bayrak direğine sahip olmak için doğru tercihler yapılmalı ve tedarik edilen firma iyi seçilmelidir. Makam bayrak direği fiyatları konusunda firmamız müşterilerine hem üstün memnuniyet hem de en iyi fiyat güvencesi sunmaktadır. Firmamız makam bayrak direklerini en iyi malzemeler ile kaliteli bir şekilde üretip tüketiciye sunmaktadır. Kesinlikle paslanma gibi sorunlar yaşanmamaktadır.

Makam Bayrağı Direği Ölçüleri

Makam bayrak direklerinin ölçüleri kullanılacak yere göre farklılık gösterebilmektedir. Salona, girişe, Atatürk köşelerine koyulan makam bayrak direklerinin ölçüleri, masa makam bayrağı direği ölçülerine göre daha yüksektir. Makam bayrağı direği ölçüleri genel olara 235 cm olsa da kullanılacak olan alanın yüksekliğine göre ayarlanabilmektedir. Bu da kullanıcılara büyük kolaylık sağlamaktadır. Daha uzun bayrak direği için ise özel olarak siparişler alınmalıdır. Ancak standart makam bayrağı direği ölçüleri genellikle ayarlanabilir özellikte 235 cm civarıdır. Makam bayrağı direği üretimi yapan firmamız sizler için en uygun bayrak direğini belirleyerek üretmekte ve sizlere sunmaktadır. İster oda isterse masa makam bayrağı direkleri için bizlere ulaşabilir, sipariş verebilirsiniz.

Makam Bayrak Direği Yapan Firmalar

Makam bayrak direkleri boyutu, kullanılan malzemeler olarak çeşitli türlere ayrılmaktadır. Makam bayrağı direkleri isteğe bağlı olarak farklı malzemeler kullanılarak üretilebilmektedir. Pirinç makam bayrağı direği bulunduğu gibi aynı zamanda krom makam bayrağı direği de bulunmaktadır. Bunların yanı sıra ise ahşap makam bayrağı direkleri, özel üretim makam bayrağı direkleri de bulunmaktadır. Firmamız hangi malzeme ile isterseniz ona uygun olarak üretimi yapmakta ve sizlere sorunsuz bir şekilde teslim etmektedir.

Pirinç malzemeden üretilen makam bayrağı direkleri daha çok salonlarda tercih edilmektedir. Oldukça kullanışlı ve gösterişli olan bu model bayraklar sadece salonlarda değil aynı zamanda makam odalarında, konuşmacı kürsüsü yanında, kongre alanları gibi pek çok alanda kullanılmaktadır. Pirinç malzeme ile yapılan makam bayrağı direklerinin yüksekliği alem hariç genellikle 225 olsa da istenilen ölçüye uygun olarak da yapılabilmektedir. Türk bayrağı asılacak olan direklerde alem ay yıldızdır. Ancak diğer direklerde alem kullanılmamaktadır.

Krom malzemeden üretilen makam bayrağı direkleri de yine makam odaları, toplantı salonları gibi bayrağın sergilenebileceği her alanda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Krom makam bayrağı direkleri genellikle 242 cm olarak üretilse de kullanılan alana göre ayarlanabilir özelliğe sahiptir.

Ahşap makam bayrak direği ise oldukça kaliteli ve zengin bir yapıya sahiptir. Ahşap direklerin ölçüsü alem dahil olmak üzere genellikle 225 cm civarıdır. Herhangi bir özel üretim istenmediği takdirde yüksekliği değişmemektedir. Makam bayrak direği üretiminde oldukça önde olan firmamız müşterileri için zengin bir yelpaze ve seçenek sunmaktadır. İstenilen ölçü ve boyutlarda üretim yapılarak müşteriye teslim edilmektedir. 

Profesyonel Bayrak Hizmeti Sunuyoruz

Sizlere Profesyonel Hizmet Sağlamak İçin Haftanın 6 Günü Çalışıyoruz!

Hemen Arayın

+90 545 515 52 44