KROM MAKAM DİREĞİ

Krom makam direği salon ve makam bayraklarının asılması için kullanılırlar. Devletin belirli alanlarında çalışan ve makam odaları bulunan vekil ve benzeri kişilerin odalarında makam bayrakları olur ve bu bayraklar uzun makam direklerine asılı olur. Bu her makam odasında bulunan bir şeydir. Salonlarda da makam direkleri bayrak asılması için kullanılmaktadır. Makam direkleri genellikle birbirine benzer sadece yapıldıkları madde farklı olabilir. Krom makam direkleri çok fazla tercih edilen direkler arasındadır. Makam bayraklarını asmak için kullanım açısından faydalı olan direklere ihtiyaç duyulur. Krom makam direkleri ise bu direkler arasında en uygun olanlardan biridir. Bu direklerin üzerinde ay ve yıldız bulunur. Bütün makam direklerinde bu görülür.

Krom makam direk modellerinde direk, ay ve yıldız tamamen krom kaplı metalden üretilmiştir. Krom makam direkleri soyulmaz ve kararmaz bir yapıya sahiptir. Bu sayede aynı görüntüsünü çok uzun süre koruyabilir. Ayrıca dayanıklı malzemesi sayesinde kullanım süresi çok fazla uzundur. Bu açıdan krom makam direği her zaman tercih edilen direklerdendir. Makam odalarındaki direklerin krom olması çok büyük bir olasılıktır. Hem dayanıklı hem de görsel açıdan etkileyici olan bu bayrak direği kaliteli direklerin başında gelmektedir. Makam odaları için bayraklarda kullanılabilecek ideal direklerdendir.

Krom makam direği üç parçadan oluşur. Bu üç parça direk tabanı, çubuğu ve ay-yıldız tepedir. Bayrağın bu direğe takılması ile birlikte çok estetik bir görüntü ortaya çıkar. Bu görüntü makam odalarına yakışır seviyededir. Ayrıca bu direkler kolay taşınabilir bir şekilde tasarlanmıştır ve bu sayede yeri rahatlıkla değiştirilebilir. Kullanılacağı makamın niteliğine bakılarak krom makam direği üretilir.

Krom Makam Direk Fiyatları

Krom makam direkleripaslanmaz şekilde üretilir. Bununla birlikte solmaz bir özelliğe sahiptir. Uzun ömürlü olmasını sağlayan bu özellikleri makam direkleri her zaman kullanılabilir. Genellikle belirli bir sınır aralığında olan krom makam direk fiyatları ortalama düzeydedir. Makam odaları içinde bayraklarla uyumlu bir yapıda durarak çok asil bir görüntü ortaya koyarlar. Bu görüntüleri sayesinde makam odaları için en fazla kullanılan direklerdendir. Makam direkleri krom olarak pik döküm yöntemiyle üretilir. Firmamı bu şekilde ürettiği krom makam direkleri ile hem uzun süre kullanım sağlar hem de bayrak ile birleşen şık bir görünüm ortaya koyar.

Firmamızın krom makam direk fiyatları normal düzeyde olup makamlar için oldukça uygundur. Bu direkler firmamız tarafından en uygun fiyatlar ile üretilip kullanıma sunulmaktadır. Makam bayrağı odanın baş köşesinde makam direğine takılı bir şekilde durur. Bu makam direği krom makam direklerinden biri olabilir. Bu sayede daha şık bir makam odası görüntüsü oluşur. Krom makam direğine asılı bayrak ile odaya gelen misafirler heybetli bir şekilde karşılanabilir. Uygun krom makam direk fiyatları ile her makam odasında firmamız ürünlerini kullanabilirsiniz.

Krom Makam Direk Ölçüleri

Firmamız tarafından üretilen krom makam direk ölçüleri genelde her makam odasında kullanılan gibidir veya buna yakındır. Makam odalarında kullanılan direkler tabandan ay-yıldız olan tepeye kadar ortalama 240 santimetre yüksekliğinde olur. Bu ve dilediğiniz ölçülerde üretim yapmaktayız. Firmamızın yaptığı krom makam direk ölçüleri genellikle bir odanın yüksekliği kadar olmaktadır. Genelde de gösterişli durması için ölçüler bu boyutlarda olur. Firmamızdanmakam odasına uygun olan krom makam direk ölçüleri ile üretilmiş ürünlere sahip olabilirsiniz. Dayanıklı, rahat taşınabilen, gösterişli, estetik, kullanışlı ve uyumlu krom makam direklerine sahip olmak için firmamızı kullanabilirsiniz. Hemen hizmetimizden yararlanmak için firmamıza ulaşın.

Profesyonel Bayrak Hizmeti Sunuyoruz

Sizlere Profesyonel Hizmet Sağlamak İçin Haftanın 6 Günü Çalışıyoruz!

Hemen Arayın

+90 545 515 52 44