KIRLANGIÇ BAYRAK

Kırlangıç bayrak daha çok ticari faaliyette bulunan işletmelerin reklam amacıyla kullandıkları bir bayrak türüdür. Görsel olarak büyük bir etki sağlamasının yanı sıra, firmaların tanıtmak istedikleri ürün kampanyalarında oldukça önemli işlevlere sahiptir. Hem dış ortamlarda hem de kapalı alanlarda kullanılabilir olması, etkisini daha da artırmak bakımından önemli bir özelliktir. Genel olarak fuar alanları, açılışlar, kampanyalar, tanıtım günleri gibi yerlerde sıkça kullanılmaktadır. Kırlangıç bayraklar, her iki tarafına logo, slogan, grafik işlenebilmesine olanak sağlaması sebebiyle oldukça ilgi çekici bir reklam aracıdır. Yapımında kullanılan kaliteli kumaşlar, doğa olaylarından etkilenmeden uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanılmasına imkân sağlar. Firmamız tüm bayrak çeşitlerinde olduğu gibi kırlangıç bayrak imalatında da, sektörün en uygun fiyat ve ödeme kolaylıklarıyla hizmet vermektedir.

Kırlangıç bayrak bir flama modeli olarak günümüzün en revaçta olan reklam ve tanıtım unsurları arasında yer almaktadır. Alt tarafının kesim modeli sebebiyle kırlangıç bayrak adı verilen ürün, firmamızın profesyonel tasarımcıları tarafından, talep edilen her şekilde kullanılmak üzere yüksek kalite malzemeler kullanılarak üretilmektedir. Genellikle parlak saten kumaş veya raşel kumaştan imal edilen kırlangıç bayraklar birçok farklı ebatta üretilebilmektedir. Sadece kırlangıç Türk bayrağının belirlenmiş olan standarda göre yapılma zorunluluğu vardır. Bayrak kanununda belirtilen hükümlere göre kırlangıç Türk bayraklarının boyu, en ölçüsünün dört katı olacak şekilde tasarlanmalı ve üretilmelidir.

Kırlangıç Bayrak Fiyatları ve Modelleri

Kırlangıç bayrak kullanım amacına göre farklı modellerde tasarlanabilen çok amaçlı bir görsel tanıtım aracıdır. Kullanılacak alanın mevcut şartlarına göre istenilen ölçülerde üretilebilen kırlangıç bayraklar,

  • Dikdörtgen bayrak
  • Kırlangıç kuyruğu modeli bayrak,
  • Kama bayrak

Şeklinde tasarlanmakta ve farklı ebatlarda üretilebilmektedir. Kırlangıç bayrak fiyatları istenilen ölçüler ve adet sayısına göre farklılık göstermektedir. Ayrıca kullanılacak kumaşın cinsi ve baskı tekniğinin niteliği fiyatı belirleyen etkenler arasında yer almaktadır. Firmamız tüm ölçülerde en kaliteli kumaşlardan üretilen kırlangıç bayrakların baskısını dijital baskı tekniğiyle yapmakta ve fotoğraf kalitesinde ürünler teslim etmektedir. Böylece kaliteli kumaş ve nitelikli baskı sebebiyle çok uzun yıllar deforme olmadan kullanılmaktadır.

Kırlangıç Bayrak Satın Al

Kırlangıç bayrak özel siparişlerle imal edilen bir ürün çeşidi olması sebebiyle konusunda uzman firmalar tarafından tasarlanarak imal edilmelidir. Kırlangıç bayrak siparişi vermeden önce ürün üzerine baskı yapılacak olan yazı, sembol, logo veya grafiklerin titizlikle kontrol edilerek sipariş verilmesi gereklidir. Bir kez yapılıp uzun süre kullanılan kırlangıç bayraklar yıllarca aynı kalitede kalmakta ve reklam harcamalarında büyük tasarruflar sağlanmaktadır. Görsel veya yazılı unsurların gelecek yıllara göre planlanmış olmasına ve ileriki yıllarda demode olmamasına özen gösterilmelidir. Uzman tasarımcılarımız sipariş öncesi demo sunumları yaparak, üretilen mamulün isteğe uygun olup olmadığını test etme imkânı sunmaktadır. Böylece üretilen kırlangıç bayrakların amacına uygun şekilde üretilmesi sağlanmaktadır.

Kırlangıç bayrak satın almak için internet üzerinden hizmet veren bayrak firmalar arasından seçim yaparak sipariş vermek en kolay yöntem olarak değerlendirilmektedir. Firmaların kurumsal yapıları ve imalatta kullanılan yöntemler hakkında edinilecek bilgiler sayesinde sorunsuz bir şekilde sipariş oluşturmak mümkündür. Uzun yıllardır bayrak çeşitleri konusunda profesyonel hizmetler veren firmamızda isteğe uygun sayı ve ebatlarda üretim yapılmaktadır.

Firmamız tarafından tasarlanarak üretimi yapılan bayrak çeşitleri arasında yer almaktadır. Siparişleriniz için firmamızın iletişim hatlarından her türlü bilgi alabilir ve siparişlerinizi güven içerisinde verebilirsiniz.

Profesyonel Bayrak Hizmeti Sunuyoruz

Sizlere Profesyonel Hizmet Sağlamak İçin Haftanın 6 Günü Çalışıyoruz!

Hemen Arayın

+90 545 515 52 44