TÖREN BAYRAK DİREĞİ

Eğitim kurumları gibi yerlerde kullanılması için tasarlanmış tören bayrak direği tipleri milli bayram günlerinde, anma törenlerinde kullanılır. Ayrıca çeşitli organizasyon durumlarında bel kemeri ile kullanılan tören bayrak direği geniş saha kullanılabilme özelliğine sahiptir. Okullarımızda estetik bir şekilde dalgalanan okul bayraklarının sağlam bir direk üzerinde olması en önemli durumdur. Bağımsızlığın, huzur dolu ortam için mücadele verenlerin ruhuna uygun olarak dalgalanması gerekir. İşte bu sebeple de direkler de sağlam olmalıdır. Tıpkı tarihimizde mücadelesinden vazgeçmeyenler insanlar gibi sağlam durmalıdır.

Tören Bayrak Direği

Tören bayrak direği genellikle plastik karışık ahşap malzemeden imalatı yapılır. Öğrenim görünler mekânlarda kullanılması aracılığı ile tasarlanmasın yanı sıra son derece dik duruşun sembolüdür. Bilgi yuvalarının dışında resmi törenlerde, olimpiyatlarda, milli spor yarışmalarında, uluslararası yarışmalarda kullanılan bayrağın, flamanın alt kısmında da tören bayrak direği vardır. En sık Türk bayrağı ile kullanıldığı görülür.

Tören Bayrak Direği Fiyatları

Töre bayrak direkleri ahşap, plastik, ahşap plastik karışımı bir malzemeden üretilir. Ahşap malzemeden yapılan direkler diğerlerine göre daha maliyetlidir çünkü haddinden fazla el işçiliği gerektirir, imalat aşaması zordur. Öğrencinin, askerinin taşıdığı tören bayrak direği ahşap malzemeden olduğunda yorulmadan görev yerine getirilebiliyor. Demirden yapılan hayli fazla ağır olduklarından ötürü taşınması zor ve olası kaza riski en çok olan direk türüdür. Tören bayrak fiyatları kişinin tercihine ve imalatına göre değişmektedir.

Tören Bayrak Direği Ölçüleri

Direk modelleri, kullanım koşullarına ve bulunduğu mekânlar göre birçok çeşidi olan, bulundukları devlet ve özel kuruluşların, kurumların yüzü olan bayrakların altında kullanılan bir üründür. Değişken ebat ölçüleri sahip olmasının yanı sıra tutma sapı kaymazdır. Tören bayrağı direği, flamalarda kullanılan direk ölçüleri farklıdır. Okul bayraklarında kullanılan direklerin uzunluğu 2.50 metre olup direk çapı 2.5 cm, âlem uzunluğu da 32 cm’dir. Ay yıldızlı direklerin ölçüleri ise daha kibardır. Bu tip direklerin genişliği 150 cm olup yüksekliği 225 cm.’dir.

Törenlerde öğrencilerin rahatça taşıması için hafif ölçüleri vardır. Okul bayrak direği, tören bayrak direği MEB standart ölçülerine göre üretilir. MEB standart ölçüleri firmamızın tercih ettiği şekildedir.

Firmanın Sunduğu Ekonomik Fiyat Fırsatından Yararlanın

Tören bayrak direği üreten firmalar içerisinde hizmet kalitesi en üst düzeyde olan işletme olarak biliniriz. Firmamız bütün müşterilerine eşit oranda davranarak hiçbir şekilde kayırmacılık yapmazlar, her tüketicinin isteklerini yerini getirir.  Müşteri memnuniyetini en iyi şekilde karşılayan onların beklentisinin üstünde performans sergiler. Sabırla, itina ile çalışanları sayesinde en hizmeti firmamız sizlere sunar. Tören bayrak direği yapımında çalışan kişiler alanlarında uzmandırlar ve işlerini analitik bir şekilde yaparlar. Alanlarında yetkin olmaları ile birlikte direk imalatında modern teknikler kullanırlar. Kullandıkları yöntem sayesinde okul bayrak direkleri, tören bayrak direği, flamalar vb. yerde olan direkler daha kullanışlı hale gelmiştir. Buna ilaveten de çevreye herhangi bir zararı olmayan malzemeler kullanarak küresel ısınma olmamasına da destek olmak için çalışıyoruz.  Bağımsızlığın en ideal sembolü olan Türk bayrağımızın ilelebet göklerde dalgalanması için yeni teknikler ile kuvvetli tören direk bayrağı imalatı yapmaktan onur duyuyoruz. Bu sebeple de yaptığımız işlerde son derece dikkatli yapıyoruz. Güvenlik açısından hiçbir tehlikesi olmayan tören bayrak direk modelleri ve diğer ürünlerimiz için firmamıza başvurabilirsiniz. Firmamızın ekonomik, avantajlı fiyatları ve ödeme seçenekleri ile sizlere kolaylık sağlar. Tören bayrak direği satın almak için firmamızdan detaylı fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Profesyonel Bayrak Hizmeti Sunuyoruz

Sizlere Profesyonel Hizmet Sağlamak İçin Haftanın 6 Günü Çalışıyoruz!

Hemen Arayın

+90 545 515 52 44