ATATÜRK POSTERİ

Atatürk posteri Türkiye’nin her köşesinde gerek kamu kuruluşu, gerekse tüm özel ve tüzel kişilikler tarafından en geniş kapsamıyla kullanılmaktadır. Ülkemizin kurucusu ve kurtuluş savaşının kahramanı Atatürk posterleri tüm alanlarda büyük bir saygı ve minnetle kullanılmaktadır. Firmamız tarafından büyük bir şevkle üretilen Atatürk posterleri, atamızın farklı zamanlarda çekilmiş veya sanatçılar tarafından yapılmış resimlerinden esinlenerek üretilmektedir. En kaliteli malzemeleri kullanarak en nadide Atatürk resimleri portre haline dönüştüren firmamız, dış mekânlarda kullanılan portrelerin güneş ışığı, rüzgâr, yağmur gibi doğa koşullarından etkilenmemesi adına kaliteli kumaş kullanılarak dijital baskı yöntemiyle üretilmektedir. Bu sayede fotoğraf kalitesinde tam renkli üretilen posterler görkemli bir görünüme bürünerek kullanılabilmektedir.

Atatürk posteri ülke genelinde tüm kamu kuruluşlarında büyük bir onur vesilesi olarak kullanılmaktadır. Yurdumuzun en ücra köşeleri de dahil olmak üzere,

  • Kamu kurum ve kuruluşları,
  • Okullar
  • Siyasi parti binaları,
  • Vakıf, dernek ve sivil toplum örgütleri,
  • Kamuya açık alanlar,

Atatürk posterlerinin farkı versiyonlarının kullanıldığı yerler arasındadır. Günümüzde birçok ev ve iş yerinde saygı ve vefa belirtisi olarak büyük bir coşkuyla yer almaktadır. Büyük ebatlarda yapılıp görkemli törenler, kutlama, açılış gibi etkinliklerde kullanılmak üzere firmamız tarafından yapılan posterler, iz bırakmayacak şekilde katlanabilen ve uzun süre herhangi bir olumsuz etki sebebiyle deforme olmayacak şekilde özenle üretilmektedir. Tüm posterlerimiz Atatürk’ün manevi şahsiyetini en görkemli bir şekilde sunabilmek amacını taşıyan mükemmelliğe sahiptir.

Atatürk Poster Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Atatürk posteri daha fazla kişi tarafından kullanılabilir olması düşüncesiyle, firmamız tarafından her bütçeye uygun şekillerde üretilmektedir. Milli bayramlardaki coşkuyu daha üst seviyelere taşıyan en büyük etken olan Atatürk posterleri, kullanım amacına göre farklı ebatlarda üretilmektedir. Kullanılan malzemelerin kalitesi ve siparişlerin sayısı Atatürk poster fiyatları konusunda belirleyici etkenler olarak öne çıkmaktadır. Şanlı tarihimize önderlik etmiş devlet büyükleri arasında özel bir öneme sahip olan atamızın her türlü posteri, büyük bir saygı ifadesi olarak özenle üretilmektedir. Atatürk posteri fiyatlarıyla ilgili bilgi sahibi olmak için firmamızla iletişim kuran müşterilerimize gereken tüm bilgiler verilmektedir.

Atatürk posteri çeşitleri firmamızın uzman tasarımcıları tarafından titizlikle tasarlanarak en kaliteli malzemelerle üretilmektedir. Dijital tekstil makinalarında basımı yapılan ürünlerimiz kırılmaz, leke tutmaz ve yıkanabilir özelliklere sahiptir. Özellikler devasa boyutlarda üretilen posterlerdeki resim kalitesiyle fark yaratan firmamız, bayrak ve poster sektöründeki en uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla üretim yapmaktadır. Asılmaya hazır bir şekilde müşterilerimize teslim edilen posterler, atamızın birçok farklı resminin yer aldığı arşivimizdeki en nadide fotoğraflar arasından seçilerek müşterilerin beğenisine sunulmaktadır. Posterlerin uzun sür asılı kalmaktan dolayı zarar görmemesi adına kenarlarına biye yapılmakta ve genellikle saten veya raşel kumaştan üretilmektedir. Böylece mevsimsel etkilere bağlı olarak oluşabilecek zararlar önlenmektedir.

Atatürk Poster Modelleri Nelerdir?

Atatürk posteri birçok farklı amaca yönelik olarak değişik ebatlarda kullanılmaktadır. Çok büyük boyutlarda tasarımlar, milli bayramlar, açılış törenleri, geçit törenleri, siyasi parti mitingleri gibi yerlerde sıkça kullanılmaktadır. Atatürk poster modelleri kullanım alanına göre değişiklik göstermekte ve görsel etkisinin üst düzeyde olması gerekmektedir. Firmamız tarafından kırlangıç posterler, çerçeveli posterler, büyük posterler, ev tipi posterler şeklinde tasarlanmakta ve şanına yakışır görselliğiyle üretilmektedir. Atatürk poster siparişleri için firma adreslerimizden iletişim sağlayan tüm müşterilerimiz, geniş arşivimizde yer alan Atatürk pozları arasından tercih yaparak sipariş verebilmektedir. Sipariş sayısına bakılmaksızın yurdumuzun dört bir yanına en kısa süre içinde kargoyla gönderilen posterlerimiz, büyük bir kıvanç içerisinde gururla takılabilecek üstün niteliklere sahiptir.

Profesyonel Bayrak Hizmeti Sunuyoruz

Sizlere Profesyonel Hizmet Sağlamak İçin Haftanın 6 Günü Çalışıyoruz!

Hemen Arayın

+90 545 515 52 44