ATATÜRK BAYRAK

Atatürk bayrak, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün posterinin bayrak üzerine basılmış halidir. Sadece Türk halkının değil, dünyadaki birçok ülke halkının takdirini ve sevgisini kazanmış olan önderimizin posterli bayrakları son yıllarda büyük beğeni kazanan ürünlerdendir. Mustafa Kemal Atatürk’ e duyulan saygı, sevginin işareti olarak sadece özel günlerde, bayramlarda kamu kuruluşlarında, parti binalarında değil sade vatandaşların evlerinin balkonlarında da bayraklarını görmek gurur vericidir.

Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün posterli bayraklarını her yerde görmek mümkündür. İç mekânlarda, dış mekanlarda farklı ebatta üretilen Atatürk posterli bayraklar eskiden belirli Atatürk posterleri kullanılarak yapılırdı. Günümüzde farklı, yeni Atatürk posterleriyle birlikte, teknolojik imkanlarla birlikte mükemmel bayrak dizaynları yapılabilmektedir. Milli duygularımızı harekete geçiren Atatürk temalı bayraklarda kullanılan imajın çarpıcılığı yanında bayrağın kumaşının kalitesi, özellikleri de oldukça önemlidir.

  • Dış mekânlarda kullanılacak Atatürk bayrağının dokuması yağmura, rüzgara, basınca dayanıklı olmalıdır,
  • Güneşe, ışığa maruz kaldığında renkleri solmamalı, baskı deforme olmamalı
  • Kumaş çabuk yırtılıp zedelenmemelidir,
  • Makinada, elde rahatlıkla yıkanabilmelidir,
  • Bayrağın etrafı dikişle sağlamlaştırılmalıdır.

Atatürk bayrak hem iç mekânlarda hem de dış mekânlarda kullanılan sevilen ürünlerimizdendir. Firmamız bünyesinde son teknoloji sistemleri kullanılarak yapılan dijital baskılar büyük boyutlarda da uygulanabilmektedir. Posterli bayraklar natürel görünüme sahiptir. Baskı kalitesinin yüksekliği nedeniyle kolay kolay solmaz, bozulmaz. Firmamızın Atatürk posteri kataloğu oldukça zengindir. Klasik Atatürk posterleri yanında, hiçbir yerde görmediğiniz yeni, farklı Atatürk posterlerini bulabilirsiniz. Arka fonda kullanılan bayrak resmiyle Atatürk posterinin uyumu, baskıda kullanılacak renklerin parlaklığı, tonu, her şey titizlikle incelenip detaylandırılarak müşterimize sunulmaktadır.

Atatürk Bayrak Fiyatları

Atatürk bayrak genelde dış mekânlarda kullanılmak üzere hazırlatılmaktadır. Dış mekânda kullanılan tüm bayraklar gibi Atatürk posterli bayraklar da hava koşullarında bozulma, deforme, tahribata uğramayacak şekilde hazırlanmaktadır. Atatürk bayraklarının fiyatı talep edilen ebatla, bayrak sayısına göre değişiklik gösterir. Müşterinin ihtiyacı doğrultusunda istenen bayrak ölçüsüyle, adetten sonra en önemlisi baskı tekniğidir. Bayrak imal edilecekken kullanılacak kumaşın kalitesi, dokusu, kumaş özelliklerine uygun baskı tekniği doğru belirlenirse uygun fiyata mükemmel ürün ortaya çıkar. Firmamız bünyesinde çalışan konusunda profesyonelleşmiş çalışanlarının teknik bilgisiyle müşterilerine uygun fiyata, kaliteli ürün sözü vermektedir.

Atatürk Bayrak Satın Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Atatürk bayrak milli değerlerimizi, duygularımızı oldukça özel, önemli ürünlerdendir. Bu nedenle Atatürk bayrağı satın alırken bazı konulara dikkat etmek gerekir. Dizayn etmek istediğiniz Atatürk bayrakta kullanılacak Atatürk posteriyle bayrağın estetik kombini konusunda uzmanlarımızdan görüş alabilirsiniz. Telefonla, internet üzerinden firmamıza ulaştığınızda karşılıklı görüşmede net olarak istekleriniz, ihtiyacınız konusunda anlaşarak ilerde oluşabilecek sorunlar önlenir. Bunun yanında;

  • Hangi mekânda kullanılacaksa buna uygun kumaşın seçimi,
  • Kullanılacak posterin görsel estetiği,
  • Bayrağın dizaynında istenen detayların tespiti
  • Baskı kalitesi, renk uyumuyla parlaklığı

Atatürk bayrakların görsel etkisini artırmak, çarpıcı hale getirmek oldukça büyük öneme sahiptir. Tüm maddeler üzerinde detaylı şekilde müşterilerimizle görüşerek, gerektiğinde müşterilerimize yön göstererek onay alınıp, sipariş sürecine geçilmektedir.

Atatürk Bayrak Ölçüleri

Atatürk bayrak tasarımlarında, ilk olarak müşterilerimizin kullanım talebine göre uygun danışmanlık yapmaktayız. Kullanılacak malzemelerin kalitesi, cinsi, dokusunun belirlenmesi oldukça önemlidir. Atatürk posterli bayrak imalatında müşterilerimizin özel olarak istediği ölçüler yanında standart, mevcutta sıklıkla kullanılan ölçülerde de imalat yapılmaktadır. 20x30 cm, 30x45 cm den başlayarak 8x12 metre, 10x15 metre, 15x22,5 metre ve daha büyük ölçülerde Atatürk bayrağı basılmaktadır. Firmamız kaliteden ödün vermeyen üstün hizmet anlayışıyla müşteri memnuniyetini temel ilke kabul etmiştir. 

Profesyonel Bayrak Hizmeti Sunuyoruz

Sizlere Profesyonel Hizmet Sağlamak İçin Haftanın 6 Günü Çalışıyoruz!

Hemen Arayın

+90 545 515 52 44